Szakmai belépő

Az oldal alján elhelyezett űrlapon van lehetőséged a 2019. november 3-án Budapesten, a Lurdy Konferenciaközpontban, a II. Országos Masszőr Szakmai Konferenciára a belépődet megrendelni.

Részvételi díj: 9.800 Ft

Érvényes Masszőrök Egyesülete tagsággal rendelkezők részére: 7000 Ft
(belépő rendelés az oldal alján található űrlapon)

2019. évben már két előadó teremben várunk benneteket:

- az egyikben kiállítók, webáruházak, termékforgalmazók és oktatók, továbbképző intézmények mutatkoznak be,

- másik teremben egész nap előadásokat hallgathatsz.

Mire számíthatsz?

• Speciális masszőr expóra – mindenre, ami masszázs!
  • Módod nyílik, hogy megismerkedj új módszerekkel, eszközökkel, ezek alkalmazásával.
  • Lehetőséget kaptok új kapcsolatok kiépítésére, frissítheted régi ismeretségeidet. Eddig csak virtuális barátságok válnak személyes találkozásokká.
  • Színvonalas, értékes, izgalmas, informatív szakmai előadásokra.
  • Szakavatott termékértékesítőkre, profi produktumokra, hatékony készítményekre.
  • Kedvezményekre, katalógusokra, termékmintákra, kuponokra.
  • Hiteles, szakmailag elismert oktatási intézmények részvételére, fejlődési alternatívák megismerésére.
  • Egy olyan magával ragadó közösségi élményre, ahol szabadon áramlik az információ, az energia. Itt mindenki ad és mindenki kap – fejlődhetünk, töltekezhetünk.

Kiállítóink különféle ajándékokkal, nyereményjátékokkal, kedvezményekkel várnak bennetek:

C&C Laboratory Kft, Thermal Kozmetikai Kft, HighCosm Bt - Dr.Kelen termékek, Szalai Emese - Water Lotus Pillow & Palm Technic, Harmónia Masszázs Iskola, BIOLA Biokozmetikai Kft, YAMUNA, Bohóczky László - masszorellato.hu,  MA & MI Bt., Niyodo Kft.,  BalanceMedAcedemy, FABULO, Gyenge Dávid oktató, Márk János - Safe Laser, Animi Beauty System, SafeLaser Medical KFT, DRTV Mediaa PLus Kft, Adarella Kft

9:30-tól 12:15-ig:

Feller Adrienne - Panarom -  Illóolajok terápiás felhasználása.

Dr. Zátrok Zsolt –  Elektroterápiás eljárások. TENS, EMS, lágylézer, nyiroktámogatást segítő elektromos kezelések, alkalmazási lehetőségek.

Dr. Varga Csaba – Bőrön keresztül felszívódó veszélyes anyagok. Mi köze van a kozmetikumoknak a hormonrendszerhez – összefüggések. Masszőr felelőssége a használt vívóanyagok kiválasztásában.
Változó nemiség és Kémiai evolúció (Changing Gender & Chemical Evolution) - A szerelem hormonjaitól a mesterséges homoszexualitásig, meddőségig és daganatokig – könyv szerzője

Dr. Melly András - Csípőtáji sérülések és degeneratív betegségek

Encs Judit - szakoktató. Reanimáció, a legújabb újra élesztési protokoll bemutatása, gyakorlási lehetőséggel.

12:15-14:15-ig ebéd szünet, kiállítókkal ismerkedés, kapcsolatépítés

14:15-17:15-ig:

Dr. Ormos Gábor  – manuálterapeuta, reumatológus - Zsibbadó ujjak, ügyetlen kéz – csukló alagút szindróma konzervatív kezelése.

Simon Ágnes
 - lakberendező, transzperszonális életút tanácsadó, reiki mester - Masszázs és térkialakítás. A masszázs helyiségek berendezésének, színeinek hatása, energetikája a sikeres kezelés támogatásához.

30 perc szünet

GRANTIS független pénzügyi tanácsadó – Vállalkozói és baleset biztosítási, egészségpénztár lehetőségek. Milyen magas nyugdíjra számíthat a KATA adózó, milyen megoldási lehetőségek léteznek számára?

Pósa Ferenc író - Mit bír el a masszázságy, avagy hogyan kezeld a szexuális zaklatást? Mit tehetsz, ha masszázsra várod és mást kér a vendéged.

Már nem lehet belépőt rendelni.

A korábbi belépő vásárlóinknak a kinyomtatott számlád, melyet utalást követően küldtünk, lesz a belépőd is egyben.