onkentesadatbazis

Masszőrök Egyesületének Facebook csoport tagjainak kérésére lehetőséget biztosítunk egy számotokra is elérhető adatbázis összeállításához. Mint látod az adatlapon külön van lehetőséged megjelölni, hogy külföldön vagy belföldön élsz, dolgozol. Végzettségeidet is megadhatod, így ez alapján is lehet majd keresni a későbbiekben. Nem a TEOR szám fontos! Nem a tevékenységed formája (alkalmazott, vállalkozó, család otthoni masszőre) a szempont, hanem csak a masszőr végzettség megléte.

A lenti űrlapot kitöltők számára későbbiekben biztosítjuk az adatokhoz a hozzáférést, egy excell tábla nyilvántartásban.

Az űrlapok beérkezésének legkésőbbi határideje 2018. február 10-e. Ezt követően összegezzük.

A lehetőség lezárult, a beküldött adatokat az űrlapot kitőltöknek rövidesen elküldjük.