Podhorszky Tibor

Szakolca u. 32.

E-mail: info@masszorokegyesulete.hu

Funkcionális anatómia

A képzés két napos, naponta 9-18 óráig, választható időpontok:
A képzésre 100 %-os elégedettségi garanciát vállalunk, azaz ha nem vagy elégedett a képzéssel, az első szünetben jelezheted, és kérdés nélkül fizetjük vissza, az addig befizetett részvételi díjadat. Az elmúlt 3 évben csak kiválló visszajelzés érkezett tanulóinktól.

2020. február 15. Csak ismétlő, egy napos. Ára: 12 500 Ft

2020. február 16. Csak ismétlő, egy napos. Ára 12 500 Ft

2020. március 14-15. I-II modul

2020. május 23-24. I-II modul

2020. szeptember 26-27. I-II modul

2020. november 14-15. I-II modul

Helyszín: Budapest VI. ker. Bajnok u. 13. III. e.

Naponta 9-18 óráig

I-II modul ára: 34 000 Ft

Egy napos ismétlő, gyakorlás nap: 12 500 Ft

Érvényes Egyesületi tagsággal rendelkezők részére az I-II modul kedvezményes ára 31.000 Ft
(a tagdíj befizetésről a számlát kérünk hozd magaddal kinyomtatva)

Oktató: Németh Angéla diplomás gyógytornász, masszőr, nyirokmasszőr
(évekig kórházi vezető gyógytornász, nagy szakmai gyakorlati tapasztalattal rendelkezik bénulásos, súlyos baleseti, sportsérülések, agyvérzés utáni állapotok rehabilitációjában, sportolók kezelésében).
Jegyzetet a képzést megelőzően, érvényes jelentkezés után azonnal elküldjük, így van lehetőséged anatómiai ismereteid felfrissítésére.
A képzésre várjuk a gyógymasszőr, frissítő masszőr, svéd masszőr, keleti technikák alkalmazóit is!

A képzésről telefonon a 0620 931 5864-es telefonszámon lehet érdeklődni.

Elképesztően izgalmas, hiánypótló képzés minden masszőr számára!
Mivel az oktató maga is masszíroz, ezért pontosan tudja mik azok a
 plusz információk, amire egy masszőrnek szüksége van.
Csak olyan gyakorlatokat (nem keveset :-) ), mutat be és tanít meg neked is, amelyeket a mindennapi praxisban nagy sikerrel fogsz használni!

XI. Század rohanó világában amikor minden perc számít, TE hogy használod ki azt a röpke időt, amikor a vendég belép hozzád?

Remélem a válaszod, hogy már el is kezdted felvenni az anamnézist (beteg vizsgálat):
- első lépés az inspectio (megtekintés),
- majd a kikérdezés, a megfelelő kérdések ismeretében.

A képzés célja, hogy a masszőrök találkozzanak a funkcionális anatómia gyógytornász szakmai megközelítésével, probléma megoldási lehetőségeivel, és ezen ismeretek birtokában hatékonyabb masszázs kezelést, és további javaslatokat tudjanak tenni.
Javasoljuk gyógymasszőrök, svédmasszőrök, frissitő masszőrök és egyéb masszázs terápiával dolgozók részére.
Azonnal használható gyakorlati tudást nyújt,  beépíthető fogások, gyakorlatok, kezelési lehetőségek a napi praxisba. Anatómiai tudás bővítése.

2 napos, 4x4 órás képzésen való részvétel díja 34.000 Ft,
Masszőrök Egyesülete tagoknak  31.000 Ft (Egyesületi tagdíj fizetésről a bizonylatot kérjük fotózva elküldeni a jelentkezéskor)

A képzésre való jelentkezéskor és a tandíj befizetése után a képzés megkezdése előtt elküldjük az oktatási tananyagot előzetes tanulmányozásra, így a képzésen nagyobb hangsúlyt tudunk fektetni a gyakorlatok elsajátítására.

A részvételről Tanúsítványt állítunk ki.

Tematika:

I. modul 2x4 óra

A leggyakoribb gerinc degeneratív elváltozásainak következményei, felismerése, kórképek, tünetek, terápiás lehetőségek, módszerek.
  • Scolios
  • Bechterewkór
  • Sheuermann kór
  • Spondylosis
  • Spondylolisthesis
  • Hanyag testtartás
  • Porckorongsérv
  • Ún. "banyapúp"
  • Tenzíós és migrénes fejfájás

Fenti kórképekből  fakadó izmok zsugorodásának kezelése .
A gerinc tartásáért, mobilitásáért felelős izmok nyújtó gyakorlatainakelsajátítása, a különféle kórképeknek megfelelően.

Életmódbeli tanácsok (tartás korrekció, helyes ülés, állás, légzés, helyes emelés, stb.).

Ha kezeléseidet szeretnéd még professzionálisabb szintre emelni jelentkezz bátran.

II. modul 2x4 óra

Felső végtag
Váll, könyök, csukló,  mozgásszervi elváltozásainak felismerése, beazonosítása.
  • Befagyott váll,
  • golfkönyök, teniszkönyök,
  • csukló alagút szindróma,
  • dupuytren szindróma.

Alsó végtag
Csipő, térd, boka mozgásszervi elváltozásai, felismerése.
  • Polineuropathia,
  • piriformis szindróma,
  • csípő és térd ízület hyper és hypomobilitási problémái,
  • inplantált állapotok utáni masszírozási lehetőségek.

Strok utáni állapotban végezhető kezelési terv felállítása.

Különböző keringési megbetegedések utáni kezelési lehetőségek (szívinfarktus, trombózis, oedemas állapotok).

2 nap, több mint 200 dia a megértés támogatásáért, előzetesen kiküldött oktatási anyag, hogy legyen időd a szükséges anatómiai ismereteket felfrissíteni!

Funkcionális anatómia

Név *:
Telefonszám *:
E-mail cím *:
Képzés dátuma *:
Pontos számlázási cím *:
Adatkezelés szabályát megismertem és elfogadom *:
Általam megadott adatok kezeléséhez hozzájárulok *:
Üzenet:

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező!